Pierwszym wpisem na blogu będzie wydarzenie, które co prawda odbyło się już parę miesięcy temu, ale było na tyle istotne, że nie mogłam o nim nie wspomnieć.

W pierwszy weekend lipca tego roku razem z Halfway oraz Meander Craft zorganizowałyśmy otwarcie naszego showroomu, pracowni, miejsca spotkań- Le Magazyn przy ul. Daniłowiczowskiej 18/2a w Warszawie.

Przez pierwsze parę miesięcy lokal służył głównie jako magazyn naszego towaru (nomen omen), z czasem udało nam się go odnowić, pomalować, ozdobić, tak aby wyglądał jak jedyny w swoim rodzaju concept store. Srebrne zasłony, różowe i niebieskie ściany, cienkie czarne, „lewitujące” wieszaki oraz bujna, roślinność- opis jak i efekt jest mocno eklektyczny, szczególnie biorąc pod uwagę elementy budynku, których nie zmieniałyśmy – ceglana ściana pomalowana na biało i drewniana podłoga.

W przestrzeni oprócz moich kolekcji są również projekty marki Halfway- duetu polsko-kanadyjskiego oraz etycznie produkowane jedwabie z Indii i tkaniny konopne z Nepalu, które proponuje Meander Craft.  W showroomie organizujemy weekendowe dni otwarte, kiedy możecie przyjść, poznać nas i porozmawiać oraz oczywiście przymierzyć i kupić nasze projekty. Poza takimi eventami, o których zawsze informuję na Instagramie i Facebooku, zapraszam do Le Magazyn po wcześniejszym kontakcie telefonicznym 608087998 lub przez e-mail contact@malgorzatasalamon.com .